Atsakyti

DISKUSIJA

Kreatinas
Autorius: Darius
Paskelbta: 2022-03-02 08:40:35

Sveiki, noreciau truputi suzinot apie kreatina, ar naudojant ji, turi reiksmes pirkti ji brangu ar pigu? Kalba eina apie monohydrate, nes kiek prisiskaites prisiklauses, tai nera skirtumo veikia taip pat. Idomu butu isgirsti jusu nuomone?

 

Ir as ji vartojant reikia daryti pertraukas, ar galima vartoti nuolatos?

 

Aciu uz atsakymus.

Ričardas
2022-03-02 11:10:19

Šiaip kreatino poveikis apie, kurį mes senai žinome yra dėka tyrimų atliktų būtent su kreatino monohidratu ir būtent su Creapure vokiška žaliava. Bet iš esmės ir visi generiniai kreatinai turėtų veikti panašiai kaip ir Creapure, tačiau praktikoje žmonės pabandę ir vieną ir kitą pastebi, kad Creapure kai kuriem sukelia mažiau blogų pojūčių virškinamajame trakte ir galbūt netgi geresnis poveikis. Tuo pačiu generinis kreatinas nuo Creapure skiriasi savo grynumu/švarumu, nustayta, kad generiniai kreatinai turi daugiau teršalų/subproduktų liekančių gamybos procese. 

Taip pat yra kitos vertos dėmesio formos kaip Kre-Alaklyn kuris yra tas pats kreatino monohidratas tik prijungta šarminė molekulė, kad lengviau praeitų rūgštinę skrandžio terpę, teoriškai tai turėtų padidinti kreatino pasisavinimą, tačiau tas nelabai įrodyta ir netgi kai kuriuose tyrimuose paneigta dalinai. Kre Alkalyno deklaruojama, kad reikia vartoti mažiau nei kreatino monohidrato tam pačiam efektui, bet realybėje tas nelabai tiesa ir vieno ir kito reikia apnašios dozės tam pačiam efektui, galbūt kažkiek mažiau Kre Alkalyno.

Kreatino HCL deklaruojama, kad yra kur kas tirpesnė forma vandenyje lyginant su kitomis ir teoriškai turėtų labai gerai savintis, tačiau tą patvirtinančių rimtų tyrimų nėra, yra  tik tirpumo ir laboratoriniai saturacijos (prisisotinimo) tyrimai, o praktikoje efektas nebūna geresnis už kreatino monohidratą.

Reziumė vertos dėmesio kreatino formos yra: kreatino monohidratas, šarminis kreatino monohidratas, kreatino hidrochloridas. Ir kaip bebūtų kažkiek geriau yra rinktis patentuotas medžiagas atitinkamai Creapure, Kre Alkalyn, Con-Cret.
Powered by: