Atsakyti

DISKUSIJA

Pwo
Autorius: Darius
Paskelbta: 2022-03-01 12:33:48

Gera diena. Idomu suzinoti apie pwo ir fat burner, kuo jie skiriasi? Ar is esmes tas pats? Tikslas su maisto pagalba nutirbdyti riebaliuka.

Ričardas
2022-03-01 12:51:12

Fat burneriai dažniausiai turi tą pačią bazę stimuliantų: t.y. kofeinas pagrinde, tai pat dažnai sudėtyje būna sinefrino, coleus forskohli, garcinia cambogia ekstaraktai, L-karnitinas ir pan. Iš esmės medžiagos kurios galimai skatina termogenezę ir lipolizę, visa tai atitinka tiesiog kofeino savybes.

Preworkoutai dažnai būna su tuo pačiu kofeinu kuris yra galima termogeninis , tačiau įdėtas su tikslu, kad padidintų centrinės nervų sistemos stimuliaciją dėl ko trumpam laikotarpiui gali pagėrėti fizinis darbingumas. Prie kofeino beveik visada įdedama azoto oksidą skatinancčios medžiagos bei ištvermę gerinančios tokios kaip: citrulinas, argininas, beta alaninas ir tt.

Tai reziume fat burneriai nuo preworkoutų skiriasi tuo, kad preworkoutuose papildomai būna azoto oksido skatintojų ir ištvermę gerinančių medžiagų, tačiau kofeinas ir ten ir ten eina kaip bazinė medžiaga labiausiai ir juntama. Tai termogenezė paskatinama ir vienu ir kitu papildu tik pagalbinės medžiagos nulemia kam labiau tinkama ar termogenezei ar fiziniam pajėgumui.

 

Tai pagal nurodytą tikslą tinkamiau fat burneris, bet ir preworkoutas turėtų teigiamą efektą tikslui. Tik noriu patikslint, kad tas efektas yra mažas realiams matomiems rezultatams ir visiskai nulinis, jei neįvykdoma pagrindinės svorio kontrolės sąlygos (pagrinde termodinamikos dėsnis, nekalbant apie smulkius mitybos niuansus, kurie turi mažesnę reikšmę, bet vis dėlto vistiek turi).
Powered by: